اوزون تراپی برای زیبایی

اوزون تراپی پوست

اوزون تراپی پوست

اوزون درمانی روشی جدید برای درمان است و اثرهای درمانهای اوزون تراپی روبه افزایش هستند. همچنین فواید اوزون درمانی برای زیبایی و جوان سازی پوست نیز مطرح است. یکی از راه های اوزون درمانی برای پوست استفاده از پوماد اوزون است. اوزون تراپی به عنوان یک ضد عفونی کننده برای پوست به حساب میاید.

ترمیم پوست به وسیله اوزون تراپی

اگر بخشهای خارجی بدن طولانی مدت در معرض اوزون غلیظ قرار بگیرند مطمئناً دچار آسیب خواهند شد،اما اگر غلظت اوزون کنترل شده باشد بسیار مفید خواهد بود. این امر نقش مهم پزشک معالج در درمان به وسیله اوزون را مشخص میکند. پرتودهی کنترل شده با اوزون و یا استعمال موضعی روغن اوزون؛برای عفونت های پوستی بیماران و برای زیبایی پوست های با آکنه های عمیق مفید و کاربردی می باشد.

اوزون تراپی روش درمانی جدیدی است که بدون نیاز به انجام عمل جراحی؛پوست را درخشان و جوان میکند. اوزون درمانی بدن را تحریک می کند تا خود را با بهره مندی از اکسیژن پزشکی فعال، بازسازی کند.درمان با اوزون تراپی سبب حذف ویروس ها، باکتری ها و دیگر آلودگی ها شده و به درمان بسیاری از بیماری ها، به خصوص بیماری های پوستی کمک می کند.از همه مهمتر، اوزون نشانه های پیری را به تاخیر می اندازد. برای مطالعه بیشتر مقاله اوزن تراپی چیست را بخوانید.

روشهای درمانی اوزون تراپی پوست

تزریق به جریان خون
درمان به وسیله روغن یا پوماد اوزون

تزریق به جریان خون

روش تزریق به گونه ای است که ابتدا مقدار کمی از خون شخص گرفته میشود و در ادامه ازن به شیوه ای استریل و متمرکز به آن اضافه می شود،پس از انجام این فرآیند تحت نظارت متخصص به بدن تزریق می شود.ازون تراپی با بهبود بخشیدن به جریان خون و سبب حیات مجدد سلولها می شود.

درمان به وسیله روغن یا پوماد اوزون

در این روش، شخص وارد اتاقی مجهز و استریل خواهد شد و یک ماسک اکسیژن را برای تنفس خواهد گذاشت سپس ازن با ماساژ همراه پوماد مخصوص کامل خواهد شد. اوزون تراپی با نشانه های پیری در پوست از داخل مبارزه می کند و با پاکسازی سموم و عفونت های بدن و تحریک بازسازی سلول ها می توانید فرایند پیری پوست را به تاخیر بیاندازد.

مقالات

آرتروزازناوزوناوزون تراپیاوزون درمانیتزریق اوزوندرددرد زانودرد کمردرد مفاصلدرمان درد مفاصلدرمان غیر تهاجمیکلینیک اوزون تراپیکلینیک اوزون درمانیگاز اوزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *